Ogłoszenia:

Samochody Mercedes – kilka słów o marce

Historia firmy sięga lat 80 XIX wieku. Jest to jedna z najstarszych firm z branży motoryzacyjnej. W sumie to dzięki niej miała ona szansę na rozwój. W czasie swojej długiej drogi powstały różne samochody. Są to auta osobowe, sportowe, SUV-y, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobusy. Marka przez dekady pracowała na swoją pozycję oraz to, jak postrzegana będzie przez innych. Dziś kojarzy się głównie z bezpieczeństwem oraz luksusem, ponieważ po modele od niemieckiego producenta sięgają nie tylko właściciele dużych firm, ale także głowy państw. Samochody Mercedes często pełnią więc funkcję reprezentacyjną. W ofercie koncernu znajdziemy pojazdy z różnych segmentów. Będą to m.in. samochody rodzinne, terenowe, sportowe, ale także limuzyny, a nawet miejskie kompakty. Firma mimo mocnej pozycji na rynku nie osiada na laurach i nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami, umieszczanymi w swoich autach. Są to m.in. rozwiązania multimedialne, które zwiększają komfort podróży sprawiając, że wszystko czego potrzebujemy, znajduje się w zasięgu ręki. Każdy Mercedes nie mógłby istnieć bez czegoś, co jest równie dobrze rozpoznawalne, jak sama marka. Mowa o silnikach. Te przechodzą wymagający sprawdzian, bo podczas zawodów F1. Wyścigi pomagają kontrolować nie tylko osiągane prędkości, ale także sprawdzać wydajność poszczególnych jednostek napędowych. Każdy silnik, który zda ten wymagający egzamin trafia później do nowych modeli od niemieckiego giganta. Samochody Mercedes są znane na całym świecie. Dziś nie ma miejsca, w którym nie można byłoby ich spotkać. Cenią je również Polacy. Podoba się nam nie tylko ich design, ale także wytrzymałość, bezawaryjność i niskie koszty eksploatacji. Części do pojazdów tej marki nie kosztują wiele. Co ważne, wybieramy je nie tylko modele osobowe, ale równie chętnie sięgamy po pojazdy od Mercedesa, które pełnią rolę np. aut dostawczych czy ciężarowych. Stanowią one nieocenione wsparcie dla każdej rozwijającej się firmy.

Samochody Mercedes – kilka ciekawych modeli

Bogata historia marki sprawia, że niezwykle trudno jest wybrać najciekawsze modele, na które warto zwrócić uwagę. Jest ich po prostu bardzo wiele. Samochody osobowe świetnie sprawdzają się w różnych warunkach. Projektanci przygotowując kolejne modele starają się zaproponować wizję auta, które sprawdzi się zarówno podczas jazdy miejskiej, ajk i przy dłuższych podróżach.  
  • Mercedes CLS – to auto o sportowych charakterze pod każdym względem. W tym momencie w ofercie koncernu znalazła się trzecia generacja pojazdu. Nowy model posiada 9-biegową, automatyczną skrzynię. Dostępny jest w szerokiej gamie jednostek napędowych. Mowa tu o silnikach benzynowych R4 2.0 oraz R6 3.0 oraz wysokoprężnych R4 2.0 oraz R6 2.9. To inteligentne auto, które dba o bezpieczeństwo i komfort kierowcy. Można znaleźć w nim m.in. system reflektorów, które dostosowują intensywność światła do warunków drogowych.
  • Mercedes CLA – samochód, który znajduje się w ofercie niemieckiego producenta od 2013 roku. Od 2019 oferowana jest druga generacja modelu. To mniejsze auto, idealne do podróżowania w miejskich warunkach. Opływowa linia nadwozia sprawia, że posiada ono mocny, sportowy charakter, ponieważ może pochwalić się niskim współczynnikiem oporu powietrza. Kierowcy mogą cieszyć się jazdą, ponieważ samochód posiada 7-biegową, automatyczną skrzynię.
  • Mercedes GLC – auto to zaprezentowane zostało w 2015 roku i od razu zyskało rzeszę sympatyków. Klasa GLC charakteryzuje SUV-y, których wygląd może przyprawić o szybsze bicie serca. W zależności od wersji, w modelu można znaleźć silnik o pojemności 2.0l lub 2.2l w opcji Turbo lub 3.0l i 4.0l BiTurbo. To czynnik, który naprawdę pozwala cieszyć się dynamiczną jazdą i świetnym przyspieszeniem.
  • Mercedes GLS – SUV, który pokazuje, że wolność jest w zasięgu ręki. Od 2019 możemy cieszyć się drugą generacją tego modelu. To samochód, który radzi sobie równie dobrze na miejskich ulicach, jak na bezdrożach. 9-biegowa automatyczna skrzynia sprawia, że jazda jest jeszcze przyjemniejsza i dynamiczna. Producent wyposażył samochody Mercedes w specjalny system 9G-Tronic, dzięki któremu zużywają one mniej paliwa.

Wart każdej złotówki

Samochody używane Mercedes dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. To dbałość o te detale sprawia, że pojazdy te są tak uwielbiane i cenione przez kierowców na całym świecie. Wysoka jakość kosztuje, ale auta od niemieckiego producenta są warte każdej złotówki. W ofercie komisu, znajdziesz samochody Mercedes, które świetnie sprawdzą się podczas samotnej, szybkiej, sportowej jazdy, jak i te przeznaczone dla rodzin. Komfortowe wnętrze sprawia, że nawet najdłuższa podróż mija przyjemnie i bez komplikacji. Proponujemy samochody osobowe , w różnych standardach wyposażenia. Znajdziesz u nas zarówno modele proste, jak i te bogate w rozwiązania multimedialne. Jeśli potrzebujesz pomocy przy dokonaniu wyboru – koniecznie skontaktuj się z naszymi doradcami. Później zapraszamy na jazdę próbną!

Najpopularniejsze marki samochodów używanych

Samochody Acura Samochody Maruti Samochody Plymouth Samochody Innocenti Samochody Kia Samochody Peugeot Samochody Morgan Samochody Holden Samochody Changhe Samochody Daewoo Samochody Infiniti Samochody Piaggio Samochody BMW Samochody Fiat Samochody Intrall Samochody Tarpan Samochody Skoda Samochody Scion Samochody Ktm Samochody Tata

Zostań naszym partnerem

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

info@tanieautka.pl