Ogłoszenia:

Brak wyników

Samochody Tata – historia marki

Jest to prawdziwy indyjski gigant przemysłowy! Przedsiębiorstwo Tata Motors Limited jest największym prywatnym producentem aut, a także autobusów. Trzeba podkreślić, że pojazdy tej marki są najpopularniejsza na kontynencie azjatyckim. Od jakiegoś czasu pojawiają się również na rynku europejskim, jednak nie są jeszcze zbyt znane. Sprzedaje się je przede wszystkim w Hiszpanii, we Włoszech, Turcji, a od 2008 roku również w Polsce, co oznacza, że coraz więcej mieszkańców naszego kraju stawia na samochody Tata. Co ważne, ta marka odkupiła od Ford Motor Company prawa do takich marek jak Jaguar, Land Rover, Lanchester oraz Rover. Jeżeli chodzi o historię tej marki to nie jest ona zbyt burzliwa. Na rynek pojazdów użytkowych weszli oni w 1954 roku. Z kolei na rynek aut osobowych dopiero w 1991 roku, to właśnie wtedy na drogach pojawiła się Tata Sierra. Jest to pojazd niezwykle wielofunkcyjny. Kolejne były Tata Estate, Tatu Samo czy tata Safari. W 1998 powstał w pełni autochtoniczny pojazd osobowy. Czym się charakteryzował? Przede wszystkim rewelacyjną ekonomiką paliwową. Dużym atutem był również bardzo mocny silnik. Okazał się być najlepiej sprzedającym pojazdem na rynku indyjskim. To prawdziwy ulubieniec mas, który doczekał się uaktualnienia. Nowsza wersja Indica V2 również zyskała ogromną popularność.

Kolejno, z roku na rok przedsiębiorstwo powoli przejmowało kolejne marki i producentów. Przykładowo w 2004 roku Tata Motors kupiło fabrykę aut ciężarowych w Korei Południowej Daewoo.

Najpopularniejsze modele – samochody osobowe Tata

Samochody osobowe Tata są bardzo zróżnicowane. Modele charakteryzują się minimalistycznym, prostym designem, jednak są dostępne w korzystnych cenach, a ich ogromnym atutem jest przede wszystkim to, że są bardzo solidne i odporne. Jest to zatem zakup na długie lata. Wśród najpopularniejszych modeli aut tej marki można wyróżnić: Tata Bolt, Tata Indica, Tata Indica Vista, Tata Indigo, Tata Nano, Tata Safari, Tata TL czy Tata Xenon. Oczywiście są to również autobusy, czyli takie modele jak: Tata Starbus, Tata Globus czy Tata Marcopolobus. Oprócz tego przedsiębiorstwo zajmuje się również produkcją ciężarówek, a nawet pojazdów wojskowych. Zakres działalności jest bardzo zróżnicowany. A do tego firma nieustannie się rozwija, stawiając na coraz to nowsze rozwiązania technologiczne. Widać jednak, że najważniejsze dla przedsiębiorstwa jest to, żeby zapewnić swoim klientom właściwy stosunek jakości do ceny.

Modele aut Tata, które znajdziesz na polskim rynku

Na polskim rynku można znaleźć samochód Tata w kilku różnych wariantach. Nie wszystkie modele są u nas dostępne. W końcu są produkowane na drugim końcu świata i jeszcze nie zyskały zbyt dużej popularności wśród Polaków.  Modele, które są oferowane w naszym kraju to: Tata Indica, jest to auto typu hatchbak, Tata Indigo SW w typie kombi, tata Safari, który jest autem typu SUV, Tata Xenon w typie pick-up, a także Tata Indica Vista również w hatchback. Poszczególne rozwiązania są chętnie wybierane w szczególności przez osoby, które lubią spore pojazdy, w których nie brakuje miejsca na przewożenie przestronnych bagażów. Przede wszystkim jest to świetna propozycja dla wszystkich rodzin z dziećmi. Zwłaszcza, że auta marki Tata cieszą się dużą niezawodnością. Ponadto nie ma również żadnych trudności z dostępem do części zamiennych w razie awarii pojazdu. A to bardzo ważne, ponieważ nie tylko skraca czas naprawy, ale również jej koszt. Warto zawsze o tym pamiętać.

Dlaczego warto u nas kupić samochody używane Tata?

Stawiając na nasz komis, zyskujesz pewność, że otrzymasz propozycje z najwyższej półki, które cieszą się nieustającą popularnością. Cały czas poszerzamy naszą ofertę, a więc możesz u nas znaleźć również samochody używane Tata, które cieszą się coraz większym uznaniem w naszym kraju. Co ważne, w naszej firmie stawiamy przede wszystkim na jakość sprzedawanych modeli. To oznacza, że poszczególne pojazdy przechodzą regularne przeglądy techniczne, dzięki czemu klient nie kupuje kota w worku, za to dobrze wie, czym charakteryzuje się określone auto. A to bardzo ważne, w końcu zależy mu nie tylko na jego dobrym wyglądzie, ale przede wszystkim na dużej funkcjonalności. Niezwykle ważne jest również to, że konkretny samochód

Tata może być u nas dostępny w bardzo korzystnej cenie. Zależy nam bowiem na tym, żeby dotrzeć z naszą ofertę do wszystkich klientów, niezależnie od ich potrzeb i oczekiwań. Możesz zatem nam w pełni zaufać, wybierając nasze propozycje z najwyższej półki. Pamiętaj, że do Twojej dyspozycji jest również nasz doradca klienta, który odpowie na Twoje wszystkie pytania oraz wątpliwości. Możesz mu w pełni zaufać, a na pewno będziesz w pełni zadowolony z jego doradztwa.

Najpopularniejsze marki samochodów używanych

Samochody Saab Samochody AC Cars Samochody LDV Samochody Bentley Samochody Iveco Samochody De Lorean Samochody Artega Samochody Jeep Samochody Galloper Samochody Yugo Samochody Austin Samochody Nysa Samochody Citroen Samochody Oldsmobile Samochody DKW Samochody Chevrolet Samochody Bugatti Samochody Rover Samochody Inna Samochody Volkswagen

Zostań naszym partnerem

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

info@tanieautka.pl