Ogłoszenia:

Brak wyników

Samochody Tesla – historia marki

Historia marki nie jest rozbudowana, ani złożona i nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ przedsiębiorstwo, które produkuje samochody Tesla powstało w 2003 roku. To właśnie od tego roku do 2008 trwały pracy nad tym, żeby wprowadzić do produkcji pierwszy samochód pod tym brandem. Nazywał się Roadster. Badania trwały dość długo, ponieważ projekt był niezwykle innowacyjny i niespotykany na światowym rynku. W 2008 roku Tesla Roadster trafiła do produkcji. Później historia zaczęła się toczyć w zawrotnym tempie. Już rok później przedsiębiorstwo zaprezentowało prototyp auta aż na siedem osób, który mógł przejechać na jednym ładowaniu nawet 300 mil! Ponadto charakteryzował się sportowymi osiągami, a więc szybko zwróciło to uwagę całego świata. Dopiero w 2012 roku rozpoczęła się produkcja pierwszego seryjnego pojazdu marki Tesla. Model S był pierwszy, jednak nie ostatni. W roku 2014 pojawił się kolejny wariant pojazdu. Były tam aż dwa silniki elektryczne. A wszystko po to, żeby samochód Tesla był jeszcze szybszy!

Od tamtej pory każde auto, które jest produkowane w przedsiębiorstwie otrzymuje system aktywnej prewencji kolizji, a ponadto istnieje również możliwość dokupienia dodatkowego systemu autopilota. Okazuje się jednak, że Tesla to nie tylko auta sportowe, ale tak naprawdę właściwie dostosowane do każdego użytkownika. W 2015 roku powstał nowy model X, który jest siedmioosobowym crossoverem, dzięki czemu pomieści całą rodzinę. W 2019 roku pojawił się także duży pickup Cybertruck.

Samochody osobowe Tesla – modele pojazdów

Samochody osobowe Tesla są bardzo zróżnicowane. Widać, że przedsiębiorstwo dąży do tego, żeby pozyskać jak największą liczbę zwolenników i klientów. Nie jest to oczywiście łatwe, dlatego prace nad poszczególnymi modelami niekiedy trwają tak długo.

Co ważne, poszczególne modele charakteryzują się również bardzo designerskim wyglądem. Pięknie prezentują się na ulicy i robią wrażenie na wszystkich przechodniach. Nic w tym dziwnego, w końcu Tesla jest niezwykle nowoczesna, a to przykuwa wzrok. Wśród obecnie istniejących modeli, które cieszą się sporą popularnością można wyróżnić: Model 3, Model S, Model Y, Model X, Roadster, Cybertruck, Semi oraz Cyberquad. Warto przyjrzeć się tym wyjątkowym pojazdom z bliska. Trzeba jednak pamiętać o tym, że w Polsce jest ich bardzo niewiele.

Samochód Tesla – jaka jest strategia marki?

Samochód Tesla cały czas zyskuje na popularności. Warto jednak przyjrzeć się strategii marki. Początkowo była skierowana do bardzo zamożnych nabywców, jednak później się to zmieniło. Razem ze wzrostem sprzedaży oraz zwiększeniem popularności, ceny zaczęły spadać. Okazuje się, że firma dba o to, żeby technologia akumulatorowa oraz napędu elektrycznego była opracowywana oraz opłaca, dzięki środkom, które zostały pozyskane ze sprzedaży poprzednich modeli.

Trzeba podkreślić, że Tesla odchodzi od tradycyjnej strategii dealerskiej. To oznacza, że sprzedaje on swoje pojazdy w firmowych salonach oraz w internecie. Ciekawe jest również to, że przedsiębiorstwo umożliwia używanie patentów technologicznych wszystkim osobom, które chcą to robić w dobrej wierze. Jest to zatem firma, która stawia na ciągły rozwój, a przy tym nie hamuje, ani nie blokuje również innych przedsiębiorców. Wiedzą, że są prawdziwym liderem na światowym rynku, a przy tym cały czas pracują nad nowymi technologiami, którymi mogą zadziwiać świat i zachwycać kolejnych kierowców.

Samochody używane Tesla w naszym komisie

W naszym komisie idziemy z duchem czasu, co oznacza, że oferujemy bardzo zróżnicowane pojazdy. Są to również samochody używane Tesla. Zależy nam bowiem na tym, żeby zapewnić naszym klientom dostęp do zróżnicowanych propozycji. Jeżeli zatem chciałbyś sprawdzić, czy elektryczny pojazd będzie dla Ciebie odpowiedni, nie wahaj się i koniecznie się z nami skontaktuj. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania, a przy tym oczywiście rozwiejemy Twoje wątpliwości. Jeżeli zależy Ci na takim rozwiązaniu, nie wahaj się i koniecznie nas odwiedź.

Pamiętaj, że w naszym komisie możesz również wybrać się na jazdę próbną wybranym modelem pojazdu. To właśnie, dzięki temu możesz przekonać się, czy konkretny model będzie dla Ciebie odpowiedni. Wiemy, że jest to zakup na długi czas, dlatego dajemy naszym klientom dużą swobodę, a także przede wszystkim pozostawiamy im czas na podjęcie właściwej decyzji. W razie jakichkolwiek pytań, możesz się z nami skontaktować telefonicznie albo mailowo. Zachęcamy – nasi doradcy czekają właśnie na Ciebie! Na pewno nie pożałujesz decyzji o współpracy z nami, ponieważ jesteśmy najlepsi na polskim rynku.

Najpopularniejsze marki samochodów używanych

Samochody Austin Samochody Nysa Samochody Citroen Samochody Oldsmobile Samochody DKW Samochody Chevrolet Samochody Bugatti Samochody Rover Samochody Inna Samochody Volkswagen Samochody Buick Samochody Gonow Samochody Seat Samochody TVR Samochody Mercedes Samochody Aeon Samochody Lancia Samochody Zaporożec Samochody Luaz Samochody Comarth

Zostań naszym partnerem

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

info@tanieautka.pl