Ogłoszenia:

Brak wyników

Tanie samochody osobowe Piła - Wybierz swój samochód

Rynek motoryzacyjny jak każda dziedzina naszego życia dość dynamicznie zmieniła się w ostatnich latach. Samochody osobowe pochodzące z salonu wciąż są popularną inwestycją wśród Polaków a po polskich drogach jeździ coraz więcej nowych samochodów. Niestety, zmiany na rynku motoryzacyjnym sprawiły, że na nowe samochody stać coraz węższą grupę klientów. Teraz bez 100 tysięcy złotych w kieszeni ciężko znaleźć sensowny samochód z dobrym wyposażeniem dodatkowym o marce dostępnej zwykłemu Kowalskiemu. Marki luksusowe z kolei jeszcze bardziej wywindowały swoje ceny. Co prawda dealerzy proponują obecnie mnóstwo atrakcyjnych instrumentów finansowych, które sprawiają, że nawet bez wkładu własnego można jeździć naprawdę niezłym samochodem, lecz zazwyczaj wiąże się to ze spłacaniem wysokich rat, które mogą być znacznym obciążeniem dla budżetu. Co więcej, auta osobowe kupione w salonie to pojazdy, które niemal natychmiast tracą na swojej wartości. Eksperci stoją na stanowisku, że przekroczenie bramy salonu kosztuje nas nawet 10 do 15% ceny zakupu auta. Z kolei pierwsze lata użytkowania to następne 20 do 30%. Nie ma co więc ukrywać, że mimo wszystko taki zakup nie jest do końca opłacalny, stąd tak wielu kierowców swój wzrok kieruje na samochody używane. Ten rynek jest wyjątkowo bogaty w oferty, jednak by się w nim odnaleźć potrzebna jest ogromna wiedza, nie mało szczęścia i spora dawka czujności, bowiem bardzo łatwo wpaść na samochód-minę.

Auta używane Piła - Znajdź swój wymarzony samochód

Każdego roku do naszego kraju trafia nawet milion samochodów używanych. Rwący strumień pojazdów importowanych z zachodu nie ma końca i płynie do nas już od lat 90. Mimo to, wciąż niełatwo trafić na zadbany egzemplarz, który będzie nam służył przez kolejne lata. Używane samochody na sprzedaż, które trafiają nad Wisłę mają średnio nawet 11 lat a ogłoszenia ich sprzedaży są mało przejrzyste, zawierają sformułowania takie jak „pozbawiony wad”, „bez wkładu”, „doinwestowany” czy też „bardzo zadbany”. Tymczasem szybka lektura podobnych ogłoszeń w Niemczech czy we Francji pozwoli nam szybko zauważyć, że takie pojazdy to wcale nie są takie tanie auta i ich cena w kraju pochodzenia jest znacznie wyższa. Różnią się one również przebiegiem, bowiem za Odrą samochody osobowe robią zdecydowanie większe przebiegi, dzięki dobrej sieci dróg i autostrad, które sprzyjają dynamicznej i częstej jeździe po kraju!

Samochody na sprzedaż Piła- Sprawdź naszą ofertę

W Tanich Autkach zjedliśmy zęby na rynku samochodowym. Nasza firma powstała oczywiście z pasji do motoryzacji, jednak naszej działalności przyświecają głównie zasady uczciwości wobec naszych klientów. Zdaliśmy sobie sprawę jak bardzo brakuje w Polsce zaufanych i sprawdzonych sprzedawców samochodów używanych. Nasze auta używane to pojazdy sprawdzone, a my stawiamy na przejrzystość i wiarygodność naszych ofert. To dlatego przekazujemy zainteresowanym klientom wszystkie dane jeśli chodzi o tanie auto, którym są zainteresowani – od numeru rejestracyjnego, przez VIN aż po datę pierwszej rejestracji. Gdy tylko to możliwe udostępniamy książki serwisowe i wszelkie inne dokumenty pozwalające na realne określenie przebiegu oraz wykonanych w samochodzie napraw. Tanie samochody w naszych komisach to dobra inwestycja i pewny zakup.

Samochody osobowe używane - Auta na sprzedaż Piła

W Tanich Autkach doskonale wiemy jak stresujący może być zakup nowego samochodu. Dlatego chcemy by każda transakcja przeszła sprawnie i bez nadmiernych emocji. Nie stosujemy sztuczek sprzedażowych – zależy nam na tym, by klient kupował u nas auta na sprzedaż w konsekwencji zaufania do oferty i chęci posiadania dobrego samochodu wysokiej jakości!

Auta używane w innych miastach – znajdź swój samochód

Samochody używane Warszawa Samochody używane Kraków Samochody używane Łódź Samochody używane Wrocław Samochody używane Poznań Samochody używane Gdańsk Samochody używane Szczecin Samochody używane Bydgoszcz Samochody używane Lublin Samochody używane Białystok Samochody używane Goleniów Samochody używane Płońsk Samochody używane Zambrów Samochody używane Wieluń Samochody używane Aleksandrów Łódzki Samochody używane Piastów Samochody używane Jawor Samochody używane Polkowice Samochody używane Ostrów Mazowiecka Samochody używane Łaziska Górne Samochody używane Kluczbork Samochody używane Sandomierz Samochody używane Bartoszyce Samochody używane Szczytno Samochody używane Świebodzice

Najpopularniejsze marki samochodów używanych

Samochody Saab Samochody AC Cars Samochody LDV Samochody Bentley Samochody Iveco Samochody De Lorean Samochody Artega Samochody Jeep Samochody Galloper Samochody Yugo Samochody Austin Samochody Nysa Samochody Citroen Samochody Oldsmobile Samochody DKW

Zostań naszym partnerem

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

info@tanieautka.pl