Ogłoszenia:

Brak wyników

Tanie samochody osobowe Nowy Sącz – wybierz swój samochód

W życiu każdego kierowcy przychodzi moment, w którym chce on wymienić swój stary, wysłużony samochód na nieco nowszy model. Czasem dotychczasowe cztery kółka zaczynają odmawiać posłuszeństwa, a czasem chcemy po prostu zmiany w naszym życiu. Niezależnie od powodów – zaczynamy rozglądać się za nowym pojazdem do codziennych wycieczek. Niestety, współcześnie samochody salonowe należą do towarów luksusowych a ich ceny w ostatnich latach poszybowały w górę. Dopiero mają 100 000 zł możemy zacząć zastanawiać się nad wizytą w salonie jednej z popularnych marek, nie mówiąc już o markach premium. Samochody osobowe z salonu mają niestety więcej wad – tracą na wartości w momencie wyjazdu z bramy salonu. Te straty według różnych źródeł mogą wynosić od 10 do 20% ceny zakupu. Co więcej, auta osobowe znacznie tracą na wartości również w trakcie pierwszych lat użytkowania. Tutaj mówi się nawet o 30% ceny. Istnieją na rynku pewne instrumenty finansowe pozwalające nieco ograniczyć straty związane z kupowaniem samochodów nowych, takie jak leasing, który pozwala po trzech, czterech latach wymienić samochód na kolejny model, lub wynajem długoterminowy, który z kolei nie pozwala nam martwić się naprawami pojazdu, jednak wielu z nas ciągle chce posiadać auto na własność. Stąd tak dużą popularnością cieszą się samochody używane. Niestety, również w tym przypadku kupowanie wiąże się ze sporym ryzykiem. Takie samochody na sprzedaż mogą być po prostu klasyczną „miną” czyli przypudrowanym pojazdem pełnym usterek i awarii, których nie widać na pierwszy rzut oka, a które dadzą się we znaki po kilkudziesięciu kilometrach przejechanych od zakupu. Takie tricki stosuje wielu handlarzy samochodowych, którzy chcą jak najkorzystniej sprzedać dany samochód. To oznacza, że przeglądając auta na sprzedaż z rynku wtórnego, warto mieć przygotowaną pewną kwotę na nieprzewidziane naprawy albo wybierać auta używane z pewnego źródła – jak na przykład komisy Tanie Autka!

Auta używane Nowy Sącz – znajdź swój wymarzony samochód

W Tanich Autkach doskonale wiemy jak stresujący i jednocześnie przyjemny jest moment zakupu nowego samochodu. Zazwyczaj oszczędzamy na niego kilka lat, więc chcemy by był on w idealnym stanie i dawał frajdę z jazdy. W naszych komisach znajdziecie jedynie pewne i tanie samochody, które sprawdzają nasi mechanicy. Posiadamy auta z większości segmentów dostępnych na rynku – coś dla siebie znajdzie u nas oszczędny senior potrzebujący tanie auto to codziennych, krótkich wyjazdów na zakupy lub do lekarza, jak i mieszczuch, który szuka małego auta pozwalającego poruszać się z punktu A do punktu B w dużej aglomeracji. Nasze samochody na sprzedaż to również doskonała opcja dla rodzin – znajdzie się pakowne kombi, duży kombivan a nawet SUV dla tych, którzy robią sobie wycieczki mniej uczęszczanymi szlakami!

Samochody na sprzedaż Nowy Sącz – sprawdź naszą ofertę

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto szuka pewnego źródła dla używanego samochodu. Przekazujemy klientom wszystkie dane potrzebne do sprawdzenia pochodzenia, rzeczywistego przebiegu i wyposażenia każdego samochodu w naszej ofercie. Wyznajemy zasadę, że klient, który nam zaufał prędzej czy później wróci po kolejne tanie auta!

Samochody osobowe używane - Auta na sprzedaż Nowy Sącz

Nie ma znaczenia czy szukasz samochodu z silnikiem diesla czy benzynowym, ekologicznego samochodu miejskiego czy szybkiego samochodu sportowego Tanie Autka to prosta droga do wymarzonego pojazdu. Nasze samochody używane to inwestycja, która na pewno nie przysporzy ci stresu!

Auta używane w innych miastach – znajdź swój samochód

Samochody używane Warszawa Samochody używane Kraków Samochody używane Łódź Samochody używane Wrocław Samochody używane Poznań Samochody używane Gdańsk Samochody używane Szczecin Samochody używane Bydgoszcz Samochody używane Lublin Samochody używane Białystok Samochody używane Goleniów Samochody używane Płońsk Samochody używane Zambrów Samochody używane Wieluń Samochody używane Aleksandrów Łódzki Samochody używane Piastów Samochody używane Jawor Samochody używane Polkowice Samochody używane Ostrów Mazowiecka Samochody używane Łaziska Górne Samochody używane Kluczbork Samochody używane Sandomierz Samochody używane Bartoszyce Samochody używane Szczytno Samochody używane Świebodzice

Najpopularniejsze marki samochodów używanych

Samochody Saab Samochody AC Cars Samochody LDV Samochody Bentley Samochody Iveco Samochody De Lorean Samochody Artega Samochody Jeep Samochody Galloper Samochody Yugo Samochody Austin Samochody Nysa Samochody Citroen Samochody Oldsmobile Samochody DKW

Zostań naszym partnerem

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

info@tanieautka.pl