Ogłoszenia:

Tanie samochody osobowe Mysłowice – Wybierz swój samochód

Kupno nowego samochodu to zazwyczaj przyjemny czas, który poświęcamy na wyszukiwanie odpowiednich modeli spełniających nasze wyśrubowane wymagania. Niestety, obecnie samochody osobowe salonowe to najczęściej spory wydatek – jeśli nie mamy pod ręką żywej gotówki w kwocie 100 000 zł raczej nie mamy co szukać swoich czterech kółek w salonach. Ceny fabrycznie nowych samochodów co prawda zaczynają się nawet od połowy tej kwoty jednak bardzo często opcjonalne wyposażenie kosztuje drugie tyle. A nie mówimy tutaj o markach typu premium, lecz o samochodach dostępnych zwykłemu Kowalskiemu. Co prawda rynek motoryzacyjny nie znosi takiej próżni, więc coraz więcej salonów oferuje nam atrakcyjne formy finansowania zakupu samochodu – wystarczy ułamek wkładu własnego, a potem spłacamy pojazd w miesięcznych lub półrocznych ratach. Do tego dochodzą opcje leasingu czy najmu długoterminowego. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody zazwyczaj tuż po wyjeździe z salonu tracą na swojej wartości – nawet w granicach 10%. W trzech kolejnych latach ich użytkowania mówimy o spadku wartości o kolejne 20 do 30%. Leasing czy najem oczywiście ograniczają te straty, jednak w przypadku kupowania nowego samochodu na własność zawsze będziemy stratni. Stąd tak wielu kierowców zwraca uwagę na samochody używane, bowiem wciąż w Polsce najpopularniejszą formą jest posiadanie własnego samochodu. Używane samochody na sprzedaż i rynek z nimi związany to jednak prawdziwy „Dziki Zachód” i trzeba nie lada cierpliwości i sporej dawki wiedzy by nie naciąć się na nieuczciwego sprzedawcę, który tak „przypudruje” auta na sprzedaż, że nawet po wizycie na Stacji Diagnostycznej nie znajdziemy wszystkich usterek. Jak więc kupować auta używane? Warto stawiać na sprawdzonych handlarzy i komisy godne zaufania – takie jak Tanie Autka!

Auta używane Mysłowice – znajdź swój wymarzony samochód

Poszukiwania samochodu warto zacząć od najprostszego kroku – wyznaczenia sobie budżetu, poznania potrzeb i celów, do których będziemy wykorzystywać nasze nowe tanie auto. Inny model przyda się przecież mieszczuchowi, który rzadko wypuszcza się poza granice swojej aglomeracji, zupełnie innym pojazdem będzie jeździć rodzina z trójką dzieci, a jeszcze innym para szukająca wrażeń poza głównymi drogami i autostradami. Nie ma co ukrywać – rynek jeśli chodzi o samochody na sprzedaż jest bardzo bogaty i można się w nim łatwo zgubić. Stawiając jednak na auta używane od Tanich Autek – kupujemy profesjonalne doradztwo, spokój ducha i pewny, sprawdzony pojazd!

Samochody na sprzedaż Mysłowice – sprawdź naszą ofertę

W Tanich Autkach wierzymy, że klientów przyciągamy gwarancjami niezawodności i zaufaniem. Jeśli ktoś zdecyduje się na nasze tanie auta, prędzej czy później wróci do nas by kupić kolejny model. Posiadamy auta osobowe ze wszystkich segmentów od benzyniaków, przez diesel i hybrydy aż po elektryki. Od małych miejskich aut, przez kombivany aż po SUVy i furgonetki. Od napędów FWD przez napędy na tylną oś po samochody 4x4. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Poszukujesz wygodnej limuzyny do poruszania się na długich trasach? Podgrzewanych foteli, przedniej szyby i kierownicy do zimowych wypadów na narty – prawdopodobnie takie samochody osobowe znajdziesz właśnie u nas!

Samochody osobowe używane – Auta na sprzedaż Mysłowice

Co ważne, nasze tanie samochody znacząco odbiegają ceną od tych oferowanych przez konkurencję. Nasza oferta to przede wszystkim kontra wobec wszechobecnego zawyżania cen samochodów używanych w wielu komisach w kraju!

Auta używane w innych miastach – znajdź swój samochód

Samochody używane Warszawa Samochody używane Kraków Samochody używane Łódź Samochody używane Wrocław Samochody używane Poznań Samochody używane Gdańsk Samochody używane Szczecin Samochody używane Bydgoszcz Samochody używane Lublin Samochody używane Białystok Samochody używane Goleniów Samochody używane Płońsk Samochody używane Zambrów Samochody używane Wieluń Samochody używane Aleksandrów Łódzki Samochody używane Piastów Samochody używane Jawor Samochody używane Polkowice Samochody używane Ostrów Mazowiecka Samochody używane Łaziska Górne Samochody używane Kluczbork Samochody używane Sandomierz Samochody używane Bartoszyce Samochody używane Szczytno Samochody używane Świebodzice

Najpopularniejsze marki samochodów używanych

Samochody Saab Samochody AC Cars Samochody LDV Samochody Bentley Samochody Iveco Samochody De Lorean Samochody Artega Samochody Jeep Samochody Galloper Samochody Yugo Samochody Austin Samochody Nysa Samochody Citroen Samochody Oldsmobile Samochody DKW

Zostań naszym partnerem

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

info@tanieautka.pl