Ogłoszenia:

Brak wyników

Tanie samochody osobowe Konin – Wybierz swój samochód

Każdy pasjonat motoryzacji staje w końcu przed decyzją o kupnie innego samochodu. Czasami nasze dotychczasowe cztery kółka osiągają już wiek i stan, w których nie opłaca się ich naprawiać, czasem chcemy zmienić samochód na nowszy model, a zdarza się, że zmieniamy auta osobowe, bo się nam po prostu znudziły. Do wyboru jednak mamy niewiele źródeł pochodzenia naszego nowego auta – możemy postawić na samochody z salonu lub na auta używane. Oba te rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Samochody na sprzedaż z salonu to raczej rozwiązanie dla osób posiadających większe fundusze i tych, których nie martwią straty na wartości. Warto wiedzieć, że eksperci wyliczyli iż nowe auto wyjeżdżające poza bramę salonu samochodowego traci nawet 10% swojej wartości, a w kolejnych kilku latach ta wartość spada o kolejne 30% ceny zakupu. Co prawda dealerzy i handlarze prześcigają się w proponowaniu coraz to nowych instrumentów finansowych, które nieco ograniczają wrażenie straty na kuponie nowego auta, jednak wciąż leasing, najem czy raty kredytowe nie powodują, że taki zakup staje się opłacalny. To dlatego tak wielu kierowców decyduje się na samochody używane. Ten rynek jednak pełen jest niespodzianek, samochodów-min i prawdziwych wraków, które nieuczciwi handlarze próbują wcisnąć niczego nieświadomym klientom. W kontrze to takich zachowań powstały komisy Tanie Autka, które oferują tanie samochody, ale sprawdzone i pewne. Tanie Autka to po prostu miejsce godne zaufania, w którym warto kupować tanie auta.

Auta używane Konin – znajdź swój wymarzony samochód

Jeśli chodzi o samochody używane Konin i rynek ich sprzedaży – panuje tu niesamowite bogactwo ofert. Niemal codziennie sprzedawane i kupowane są setki pojazdów – tanie auta, luksusowe limuzyny czy ciężarówki. W gąszczu ofert w Internecie ciężko się odnaleźć i łatwo naciąć się na samochód, który po zakupie będzie wymagał kosztownych napraw. Dlatego, poszukując swojego wymarzonego auta – warto stawiać na Tanie Autka. Samochody osobowe, które sprzedajemy to pojazdy sprawdzone. Nie udajemy, nie pudrujemy i nie ukrywamy żadnych wad. Na życzenie klienta udostępniamy wszystkie dane dotyczące samochodu – tak by każdy mógł na własną rękę sprawdzić rzeczywisty przebieg, ubezpieczenie czy pojemność silnika.

Samochody na sprzedaż Konin – sprawdź naszą ofertę

Działając na rynku samochodów używanych posiadamy oferty sprzedaży aut ze wszystkich segmentów. Coś dla siebie w naszej ofercie znajdzie zarówno mieszkaniec dużego miasta szukający niewielkiego samochodu, który sprawdzi się w aglomeracji, jak i pięcioosobowa rodzina, która potrzebuje kombivana do wygodnych wakacyjnych wyjazdów. Posiadamy samochody o silnikach diesla, benzyniaki, hybrydy i elektryki, z automatyczną i z manualną skrzynią biegów, trzy i pięciodrzwiowe. Działamy w kontrze to rynku aut używanych, dlatego każde nasze tanie auto wyceniamy tak by cena rzeczywiście oddawała jego wartość – bez zawyżania czy zaniżania!

Samochody osobowe używane - Auta na sprzedaż Konin

Nasza firma powstała z pasji do motoryzacji i samochodów. Tanie Autka zaczęły działać, gdy zorientowaliśmy się jak bardzo brakuje zaufanych sprzedawców, którzy oferują na rynku sprawdzone samochody używane. Sprzedając tanie auta wierzymy, że przejrzystość i wiarygodność każdej z naszych ofert jest ważniejsza od czystego zysku, a zadowolony klient, który zaufał nam raz prędzej czy później wróci by kupić drugie lub kolejne auto używane! Zaufanie na linii sprzedawca-klient jest dla nas najważniejsze!

Auta używane w innych miastach – znajdź swój samochód

Samochody używane Warszawa Samochody używane Kraków Samochody używane Łódź Samochody używane Wrocław Samochody używane Poznań Samochody używane Gdańsk Samochody używane Szczecin Samochody używane Bydgoszcz Samochody używane Lublin Samochody używane Białystok Samochody używane Goleniów Samochody używane Płońsk Samochody używane Zambrów Samochody używane Wieluń Samochody używane Aleksandrów Łódzki Samochody używane Piastów Samochody używane Jawor Samochody używane Polkowice Samochody używane Ostrów Mazowiecka Samochody używane Łaziska Górne Samochody używane Kluczbork Samochody używane Sandomierz Samochody używane Bartoszyce Samochody używane Szczytno Samochody używane Świebodzice

Najpopularniejsze marki samochodów używanych

Samochody Saab Samochody AC Cars Samochody LDV Samochody Bentley Samochody Iveco Samochody De Lorean Samochody Artega Samochody Jeep Samochody Galloper Samochody Yugo Samochody Austin Samochody Nysa Samochody Citroen Samochody Oldsmobile Samochody DKW

Zostań naszym partnerem

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

info@tanieautka.pl